2J4A50PCFAX-500LL195 5V
2J
2J 2J4A50PCFAX-500LL195 5V
image shown is a representation only
2J4A50PCFAX-500LL195 5V
Description: 2J4A50PCFax LTE/ISM/GPS 5V Supplier: 2J Matchcode: 2J4A50PCFAX-500LL195 5V Rutronik No.: WIREAC2529 Unit Pack: 1 MOQ: 1 Packaging: INDIVIDUAL
Find Alternatives Datasheet
Antenna type
Adhesive
Standard
LTE/GNSS/W
Frequency
698-6000 M Hz
Connector (1)
SMA/m
Connector (2)
RP-SMA/m
Cable type
LMR195
Cable length
500 mm
Impedance
50 Ohm
Packaging
INDIVIDUAL
DC Voltage
5 V
Automotive
NO
RoHS Status
RoHS-conform
ECCN
EAR99
Customs Tariff No.
Country
Slovakia
ABC-Code
A
Supplier Lead time
7 weeks
5V LNA for Active GNSS!