2J4702B-050RG174-C20N
2J
2J 2J4702B-050RG174-C20N
image shown is a representation only
2J4702B-050RG174-C20N
Datasheet
Add to Project Samples
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Antenna type
Screw
Standard
2,4/5GHz
Frequency
2,4/5 G Hz
Connector (1)
SMA/m
Cable type
RG174
Cable length
500 mm
Impedance
50 Ohm
Gain
3.0 dB
Size
52 mm