2J3915M-868-300RG174-C20N
2J
2J 2J3915M-868-300RG174-C20N
image shown is a representation only
2J3915M-868-300RG174-C20N
Description: Magnetic Mount Ant 868MHz SMA/m Supplier: 2J Matchcode: 2J3915M-868-300RG174-C20N Rutronik No.: WIREAC2648 Unit Pack: 1 MOQ: 100 Packaging: BULK
Datasheet
Add to Project Samples
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Antenna type
Magnetic
Standard
ISM
Frequency
868 M Hz
Connector (1)
SMA/m
Cable type
RG174
Cable length
3000 mm
Impedance
50 Ohm