2J3415M-433-150RG174-C20N
2J
2J 2J3415M-433-150RG174-C20N
image shown is a representation only
2J3415M-433-150RG174-C20N
Description: Magnetic Mount Ant 433MHz SMA/m Supplier: 2J Matchcode: 2J3415M-433-150RG174-C20N Rutronik No.: WIREAC2242 Unit Pack: 1 MOQ: 100 Packaging: INDIVIDUAL
Datasheet
Standard
ISM
Frequency
433 M Hz
Cable length
1500 mm
Impedance
50 Ohm