BYM10-800-E3/97
VISHAY
VISHAY BYM10-800-E3/97
image shown is a representation only
BYM10-800-E3/97
Description: SI-DIODE 1A 800V MELF Supplier: VISHAY Matchcode: BYM10-800 Rutronik No.: DLGL5818 Unit Pack: 5000 MOQ: 5000 package: MELF Packaging: REEL
I(F)
1 A
V(RRM)
800 V
U(F)
1.2 V
T(j)max
175 °C
I(FSM)
30 A