MOSX2CT52RR33J
KOA
KOA MOSX2CT52RR33J
image shown is a representation only
MOSX2CT52RR33J
Description: MOSX2C 0,33R 5% 2W TK300 Supplier: KOA Matchcode: MO04140,33R5% Rutronik No.: WLR4513 Unit Pack: 2000 MOQ: 2000 package: 0414 Packaging: REEL
Resistor value
0.33 Ω
Res.tolerance
5 %
Power rating
2 W
Temp.coeff.
300 ppm
Min.oper.temp.
-55 °C
Max.oper.temp.
200 °C
Packaging
REEL
Length
12 mm
Diameter
4 mm