MOSX1/2CT52A3R3J
KOA
KOA MOSX1/2CT52A3R3J
image shown is a representation only
MOSX1/2CT52A3R3J
Description: MOSX1/2C 3,3R 5% 0,5W TK300 Supplier: KOA Matchcode: MO02073,3R5% Rutronik No.: WMO2689 Unit Pack: 2000 MOQ: 20000 package: 0207 Packaging: AMMOPACK
Resistor value
3.3 Ω
Package
0207
Res.tolerance
5 %
Power rating
0.5 W
Temp.coeff.
300 ppm
Min.oper.temp.
-55 °C
Max.oper.temp.
200 °C
Length
6.2 mm
Diameter
2.5 mm