MOS3CT631R104J
KOA
KOA MOS3CT631R104J
image shown is a representation only
MOS3CT631R104J
Description: MOS3C 100K 5% 3W TK300 Supplier: KOA Matchcode: MO0617100K5% Rutronik No.: WLR3148 Unit Pack: 500 MOQ: 10000 package: 0617 Packaging: REEL
Resistor value
100K Ω
Res.tolerance
5 %
Power rating
3 W
Temp.coeff.
300 ppm
Max.oper.volt.
350 V
Min.oper.temp.
-55 °C
Max.oper.temp.
200 °C
Packaging
REEL
Length
15.5 mm
Diameter
6 mm