MOS3CT521R131G
KOA
KOA MOS3CT521R131G
image shown is a representation only
MOS3CT521R131G
Description: RLF3S 130R 2% 3W 0617 Supplier: KOA Matchcode: MO0617130R2% Rutronik No.: WLR2113 Unit Pack: 1000 MOQ: 5000 package: 0617 Packaging: REEL
Resistor value
130 Ω
Res.tolerance
2 %
Power rating
3 W
Temp.coeff.
300 ppm
Max.oper.volt.
350 V
Min.oper.temp.
-55 °C
Max.oper.temp.
200 °C
Packaging
REEL
Length
15.5 mm
Diameter
6 mm