MOS1CT52R681J
KOA
KOA MOS1CT52R681J
image shown is a representation only
MOS1CT52R681J
Description: MOS1C 680R 5% 1W TK300 Supplier: KOA Matchcode: MO0309680R5% Rutronik No.: WLR4043 Unit Pack: 2000 MOQ: 20000 package: 0309 Packaging: REEL
Datasheet
Resistor value
680 Ω
Res.tolerance
5 %
Power rating
1 W
Temp.coeff.
300 ppm
Min.oper.temp.
-55 °C
Max.oper.temp.
200 °C
Packaging
REEL
Length
9 mm
Diameter
3 mm