MOS1/2CT52R333J
KOA
KOA MOS1/2CT52R333J
image shown is a representation only
MOS1/2CT52R333J
Description: MOS1/2C 33K 5% 0,5W TK300 Supplier: KOA Matchcode: MO030933K5% Rutronik No.: WLR4164 Unit Pack: 1 MOQ: 5000 package: 0309 Packaging: REEL
Resistor value
33K Ω
Res.tolerance
5 %
Power rating
0.5 W
Temp.coeff.
300 ppm
Max.oper.volt.
400 V
Min.oper.temp.
-55 °C
Max.oper.temp.
200 °C
Packaging
REEL
Length
6.2 mm
Diameter
2.5 mm