MOS1/2CT52A33R0F
KOA
KOA MOS1/2CT52A33R0F
image shown is a representation only
MOS1/2CT52A33R0F
Description: MOS1/2C 33R 1% 0,5W TK300 Supplier: KOA Matchcode: MO030933R1% Rutronik No.: WLR3708 Unit Pack: 2000 MOQ: 10000 package: 0309 Packaging: AMMOPACK
Resistor value
33 Ω
Res.tolerance
1 %
Power rating
0.5 W
Temp.coeff.
300 ppm
Max.oper.volt.
350 V
Min.oper.temp.
-55 °C
Max.oper.temp.
200 °C
Packaging
AMMOPACK
Length
6.2 mm
Diameter
2.5 mm