CY7C1471BV33-133AXC
INFINEON
INFINEON SP005642447
image shown is a representation only
CY7C1471BV33-133AXC
Find Alternatives Datasheet
Add to Project Samples
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Density
72Mbit
Organisation
2Mx36
Access Time
6.5 ns
U(cc)
3.3 V
Package
TQFP100
Cycle Time
133 MHz
U(cc) max
3.63 V
U(cc) min
3.14 V
Permis.T(A) min
0 °C
Permis.T(A) max
70 °C