CY7C1381KV33-100BZXI
INFINEON
CY7C1381KV33-100BZXI
Find Alternatives Datasheet
Add to Project Samples
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Density
18Mbit
Organisation
x36
Access Time
6.5 ns
U(cc)
3.3 V
Package
FBGA165
Cycle Time
100 MHz
U(cc) max
3.6 V
U(cc) min
3.135 V
Permis.T(A) min
-40 °C
Permis.T(A) max
85 °C