CY62157EV18LL-55BVXIT
INFINEON
CY62157EV18LL-55BVXIT
Find Alternatives Datasheet
Add to Project
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Density
8M bit
Organisation
512Kx16
Access Time
55 ns
U(cc)
1.8 V
Package
FBGA48
U(cc) min
1.65 V
U(cc) max
2.25 V
Permis.T(A) min
-40 °C
Permis.T(A) max
85 °C
Automotive
NO
RoHS Status
RoHS-conform
Packaging
REEL
I(cc)
18 mA