CY62126EV30LL-45ZSXI
INFINEON
CY62126EV30LL-45ZSXI
Find Alternatives Datasheet
Add to Project Samples
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Density
1M bit
Organisation
64Kx16
Access Time
45 ns
U(cc)
3.0 V
Package
TSOP44
U(cc) min
2.2 V
U(cc) max
3.6 V
Permis.T(A) min
-40 °C
Permis.T(A) max
85 °C