RF2-100D-T-00-50-G-HDW-RP
ADAM TECH
RF2-100D-T-00-50-G-HDW-RP
Contact style
MALE
Termin.style
THT
Orientation
RIGHTANGLE
Current rating
0.00 A
Voltage rating
00 V
Series
RF2
Oper.temp.min.
-40 °C
Oper.temp.max.
85 °C
Feature funct.
50 Ohm