ESF-250A02-ADB020
ADAM TECH
ESF-250A02-ADB020
Contact pitch
0.00 mm
Termin.style
CRIMP
Current rating
250 A
Voltage rating
1500 V
Oper.temp.min.
-40 °C
Oper.temp.max.
125 °C