JPW-08-R-52-
YAGEO
YAGEO JPW-08-R-52-
image shown is a representation only
JPW-08-R-52-
Datasheet
Add to Project Samples
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Resistor value
0 Ω
Package
AXIAL
Packaging
REEL
RoHS Status
RoHS-conform
Automotive
NO
Length
52 mm
Wire diameter
0.8 mm
Spec.features
64mm TAPE