ZMY75-GS18
VISHAY
VISHAY ZMY75-GS18
image shown is a representation only
ZMY75-GS18
Description: Z-DIODE 1,0W 75V 5% MELF Supplier: VISHAY Matchcode: ZMY75 Rutronik No.: DZ7440 Unit Pack: 5000 MOQ: 5000 package: MELF Packaging: REEL
U(Z)
75 V
P(tot)
1 W
Tolerance
5 %
I(Z)
10 mA
Automotive
AEC-Q(101)
Country
Germany
Supplier Lead time
27 weeks
Request or order:
Please login
On request
On request
VISHAY
VISHAY TZMC75-GS08
TZMC75-GS08
Semiconductors
  • Z-DIODE 0,5W 75V 5% MINIMELF
Topseller
VISHAY TZMC75-GS18
TZMC75-GS18
Semiconductors
  • Z-DIODE 0,5W 75V 5% MINIMELF