VY1472M63Y5UQ63VX
VY1472M63Y5UQ63VX
Description:
KF 4,7nF X1-760 Y1-500Vac RM12,5
Supplier:
VISHAY
Matchcode:
KF4,7N12,5X1Y1M4000VAC
Rutronik No.:
KKS6197
Unit Pack:
500
MOQ:
500
Packaging:
BULK
- C(N)
- 4,7n F
- V(N)
- 500 V
- Pitch
- 12.5 mm
- Dielectric
- Y5U
- Style
- RADIAL
- Tolerance
- 20%
- Design / type
- VERT CRIMP
- Automotive
- NO
- Packaging
- BULK
- Notes
- AC VOLTAGE
- T(A) min
- -40 °C
- T(A) max
- +125 °C
- Purpose of use
- X760 Y500V
- Test voltage
- 4000 V
- X,Y - class
- X1Y1
- Length
- 5 mm
- Diameter/width
- 16 mm
- Wire length
- 30 mm