VS-30BQ100-M3/9AT
VISHAY
VISHAY VS-30BQ100-M3/9AT
image shown is a representation only
VS-30BQ100-M3/9AT
Description: SCHOTTKY-DIODE 100V 3A SMC Supplier: VISHAY Matchcode: VS-30BQ100 Rutronik No.: DSKYS6067 Unit Pack: 3500 MOQ: 3500 package: SMC Packaging: REEL
V(RRM)
100 V
I(F)per diode
3 A
V(F)
0.62 V
T(j) max
175 °C
I(FSM)
800 A