TZMB22-GS08
VISHAY
VISHAY TZMB22-GS08
image shown is a representation only
TZMB22-GS08
Description: Z-DIODE 0,5W 22V 2% MINIMELF Supplier: VISHAY Matchcode: TZMB22 Rutronik No.: DZ8073 Unit Pack: 2500 MOQ: 2500 package: MINIMELF Packaging: REEL
U(Z)
22 V
P(tot)
0.5 W
Tolerance
2 %
I(Z)
5 mA
Country
Germany
VISHAY
VISHAY TZMC22-GS08
TZMC22-GS08
Semiconductors
  • Z-DIODE 0,5W 22V 5% MINIMELF
PANJIT
PANJIT BZT52-B22_R1_00001
BZT52-B22_R1_00001
Semiconductors
  • Z-DIODE 0,4W 22V 2% SOD123
Topseller
VISHAY ZMY22-GS08
ZMY22-GS08
  • Z-DIODE 1,0W 22V 5% MELF