SMM02070C2209FBP00
VISHAY
SMM02070C2209FBP00
Description: MM0207 22R 1% 1W TK50 Supplier: VISHAY Matchcode: MM020722R1% Rutronik No.: WME9548 Unit Pack: 1500 MOQ: 1500 package: 0207 Packaging: REEL
Resitor value
22 Ω
Package
0207
Res.tolerance
1 %
Power rating
1 W
Temp.coeff.
50 ppm
Max.oper.volt.
350 V
Min.oper.temp.
-55 °C
Max.oper.temp.
155 °C