SMF36A-E3-08
VISHAY
VISHAY SMF36A-E3-08
image shown is a representation only
SMF36A-E3-08
Description: TVS-DIODE UNI 0,2KW 43V SMF Supplier: VISHAY Matchcode: SMF36A Rutronik No.: DTRL9889 Unit Pack: 3000 MOQ: 3000 package: SMF Packaging: REEL
Package
SMF
PowerDissipati
0.2 kW
Application
UNIDIRECTI
Breakdown-V(BR)
43 V
Clamping voltag
58.1 V
Stand-off V Vwm
36 V