SMCJ36CA-E3/57T
VISHAY
VISHAY SMCJ36CA-E3/57T
image shown is a representation only
SMCJ36CA-E3/57T
Description: TVS-DIODE BI 1,5KW 43V SMC Supplier: VISHAY Matchcode: SMCJ36CA Rutronik No.: DTRL7967 Unit Pack: 850 MOQ: 850 package: SMC Packaging: REEL
PowerDissipati
1.5 kW
Breakdown-V(BR)
43 V
Clamping voltag
58.1 V
Stand-off V Vwm
36 V
Tolerance
5 %