SMBJ18CA-E3/52
VISHAY
VISHAY SMBJ18CA-E3/52
image shown is a representation only
SMBJ18CA-E3/52
Description: TVS-DIODE BI 0,6KW 22V SMB Supplier: VISHAY Matchcode: SMBJ18CA Rutronik No.: DTRL7285 Unit Pack: 750 MOQ: 750 package: SMB Packaging: REEL
PowerDissipati
0.6 kW
Application
BIDIRECTIO
Breakdown-V(BR)
22 V
Clamping voltag
29.2 V
Stand-off V Vwm
18 V
Tolerance
5 %
Supplier Lead time
13 weeks
Semiconductors
  • TVS-DIODE BI 0,6KW 550V SMB
Semiconductors
  • TVS-DIO. UNI 0,6KW 19V 3.5%...