SMAJ28A-E3/61
VISHAY
VISHAY SMAJ28A-E3/61
image shown is a representation only
SMAJ28A-E3/61
Description: TVS-DIODE UNI 0,4KW 33V SMA Supplier: VISHAY Matchcode: SMAJ28A Rutronik No.: DTRL7294 Unit Pack: 1800 MOQ: 1800 package: SMA Packaging: REEL
SMA
PowerDissipati
0.4 kW
Application
UNIDIRECTI
Breakdown-V(BR)
33 V
Automotive
NO
Clamping voltag
45.4 V
Stand-off V Vwm
28 V
Serie
SMAJ
Tolerance
5 %