SMAJ24A-E3/61
VISHAY
VISHAY SMAJ24A-E3/61
image shown is a representation only
SMAJ24A-E3/61
Description: TVS-DIODE UNI 0,4KW 27V SMA Supplier: VISHAY Matchcode: SMAJ24A Rutronik No.: DTRL7366 Unit Pack: 1800 MOQ: 1800 package: SMA Packaging: REEL
SMA
PowerDissipati
0.4 kW
Application
UNIDIRECTI
Breakdown-V(BR)
27 V
Automotive
NO
Clamping voltag
38.9 V
Stand-off V Vwm
24 V
Serie
SMAJ
Tolerance
5 %