MMB0207MC4993FB200
VISHAY
MMB0207MC4993FB200
Description: MM0207 499K 1% 1W TK50 HV Supplier: VISHAY Matchcode: MM0207499K1% Rutronik No.: WME11475 Unit Pack: 2000 MOQ: 2000 package: 0207 Packaging: REEL
Resitor value
499K Ω
Res.tolerance
1 %
Power rating
1 W
Temp.coeff.
50 ppm
Max.oper.volt.
1000 V
Min.oper.temp.
-55 °C
Max.oper.temp.
155 °C