MMA02040D2202BB300
VISHAY
MMA02040D2202BB300
Description: MM0204 22K 0,1% 0,25W TK25 Supplier: VISHAY Matchcode: MM020422K0,1% Rutronik No.: WME9234 Unit Pack: 3000 MOQ: 12000 package: 0204 Packaging: REEL
Resitor value
22K Ω
Res.tolerance
0.1 %
Power rating
0.25 W
Temp.coeff.
25 ppm
Max.oper.volt.
200 V
Min.oper.temp.
-55 °C
Max.oper.temp.
125 °C