MMA02040D1782BB300
VISHAY
MMA02040D1782BB300
Description: MM0204 17,8K 0,1% 0,25 W TK25 Supplier: VISHAY Matchcode: MM020417,8K0,1% Rutronik No.: WME11465 Unit Pack: 3000 MOQ: 12000 package: 0204 Packaging: REEL
Resitor value
17,8K Ω
Res.tolerance
0.1 %
Power rating
0.25 W
Temp.coeff.
25 ppm
Max.oper.volt.
200 V
Min.oper.temp.
-55 °C
Max.oper.temp.
155 °C