IHLP6767DZER330M11
VISHAY
IHLP6767DZER330M11
Description: IHLP6767DZ 33uH 6,5A 20% Supplier: VISHAY Matchcode: INDC33U20% Rutronik No.: IND17255 Unit Pack: 250 MOQ: 250 Packaging: REEL
Inductance
33 µH
Current rated
6500 mA
Tolerance
20 %
Current sat.
6000 mA
R(DC)typ.
0.0644 Ohm
R(DC)max.
0.073 Ohm
Test frequency
0.1 MHz
Length
17.15 mm
Width
17.15 mm
Height
7 mm
T(A)min
-55 °C
T(A)max
155 °C