IHLP2020CZER1R0M01
VISHAY
IHLP2020CZER1R0M01
Description: IHLP2020CZ 1,0uH 12A 20% Supplier: VISHAY Matchcode: INDC1,0U20% Rutronik No.: IND18769 Unit Pack: 2000 MOQ: 2000 Packaging: REEL
Inductance
1 µH
Tolerance
20 %
Current sat.
12000 mA
R(DC)max.
0.0137 Ohm
Test frequency
0.1 MHz
Length
5.49 mm
Width
5.18 mm
Height
3 mm
T(A)min
-55 °C
T(A)max
125 °C
SFR
5 MHz