BZX84B4V7-E3-08
VISHAY
VISHAY BZX84B4V7-E3-08
image shown is a representation only
BZX84B4V7-E3-08
Description: Z-DIODE 0,3W 4,7V 2% SOT23 Supplier: VISHAY Matchcode: BZX84B4V7-E3 Rutronik No.: DZ10320 Unit Pack: 3000 MOQ: 3000 package: SOT23 Packaging: REEL
U(Z)
4.7 V
P(tot)
0.3 W
Tolerance
2 %
I(Z)
5 mA
Automotive
NO
Country
China
Supplier Lead time
44 weeks
PANJIT
PANJIT BZX84C4V7_R2_00001
BZX84C4V7_R2_00001
Semiconductors
  • Z-DIODE 0,41W SOT - 23
  • package: SOT-23
PANJIT
PANJIT BZX84C4V7_R1_00001
BZX84C4V7_R1_00001
Semiconductors
  • Z-DIODE 0,41W SOT - 23