BYM10-400-E3/97
VISHAY
VISHAY BYM10-400-E3/97
image shown is a representation only
BYM10-400-E3/97
Description: DIODE 1A 400V MELF Supplier: VISHAY Matchcode: BYM10-400 Rutronik No.: DLGL5826 Unit Pack: 5000 MOQ: 5000 package: MELF Packaging: REEL
I(F)
1 A
V(RRM)
400 V
U(F)
1.1 V
T(j)max
175 °C
I(FSM)
30 A