ACASN1002S1003P1AT
VISHAY
VISHAY ACASN1002S1003P1AT
image shown is a representation only
ACASN1002S1003P1AT
Datasheet
Resistor value
10K Ω
Res.tolerance
0.1 %
Power rating
0.1 W
Max.oper.volt.
75 V
Min.oper.temp.
-55 °C
Max.oper.temp.
155 °C
Temp.coeff.
25 ppm