AC01AT0002209JA100
VISHAY
VISHAY AC01AT0002209JA100
image shown is a representation only
AC01AT0002209JA100
Description: AC01-AT 22R 5% 1W Supplier: VISHAY Matchcode: RWA1W22R5% Rutronik No.: WDR11210 Unit Pack: 1000 MOQ: 1000 Packaging: AMMOPACK
Resistor value
22 Ω
Res.tolerance
5 %
Power rating
1 W
Length
11 mm
Width
4.3 mm