1.5KE56A-E3/54
VISHAY
VISHAY 1.5KE56A-E3/54
image shown is a representation only
1.5KE56A-E3/54
Description: TVS-DIODE UNI 1,5KW 56V DO201 Supplier: VISHAY Matchcode: 1.5KE56A Rutronik No.: DTRL7152 Unit Pack: 1400 MOQ: 1400 package: DO201 Packaging: REEL
PowerDissipati
1.5 kW
Application
UNIDIRECTI
Breakdown-V(BR)
56 V
Clamping voltag
77 V
Stand-off V Vwm
47.8 V
Serie
1.5KE
Tolerance
5 %