CSRV0204BTCG6490
VIKING
CSRV0204BTCG6490
Description: MM0204 649R 0,1% 0,4W TK25 Supplier: VIKING Matchcode: MM0204649R0,1% Rutronik No.: WME12049 Unit Pack: 3000 MOQ: 3000 package: 0204 Packaging: REEL
Resitor value
649 Ω
Package
0204
Res.tolerance
0.1 %
Power rating
0.4 W
Temp.coeff.
25 ppm
Max.oper.volt.
200 V
Min.oper.temp.
-55 °C
Max.oper.temp.
155 °C