CN-42FL6--30K1
VIKING
VIKING CN-42FL6--30K1
image shown is a representation only
CN-42FL6--30K1
Description: CN0804R4 30,1K 1% 0,063W CONVEX Supplier: VIKING Matchcode: CN0804R430,1K1% Rutronik No.: WWN5040 Unit Pack: 10000 MOQ: 40000 package: 0804 Packaging: REEL
Resistor value
30,1K Ω
Res.tolerance
1 %
Power rating
0.063 W
Max.oper.volt.
25 V
Min.oper.temp.
-55 °C
Max.oper.temp.
155 °C
Temp.coeff.
200 ppm