JM2666HLH-4G
TRANSCEND
TRANSCEND JM2666HLH-4G
image shown is a representation only
JM2666HLH-4G
Description: 4 GB DDR4-2666 DIMM 1.2 V JetRam Supplier: TRANSCEND Matchcode: JM2666HLH-4G Rutronik No.: ITRAM1019 Unit Pack: 1 MOQ: 1 Packaging: TRAY
Find Alternatives Datasheet
Add to Project Samples
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Capacity
4 GB
Temp.max.
85°C
Layout
DIMM
Temp.min.
0°C
Clockfrequency
2666 MHZ