B43649A5687M057
TDK EPCOS
TDK EPCOS B43649A5687M057
image shown is a representation only
B43649A5687M057
Description: B43649 680uF 450V 20% 35x45/10,0 Supplier: TDK EPCOS Matchcode: HTR680U450V10,0 Rutronik No.: KEL26141 Unit Pack: 60 MOQ: 240 Packaging: BULK
C(N)
680 µF
V(N)
450 V
Style
SNAP IN
Rutronik size
35x45 mm
Pitch
10 mm
Permis.T(A)max
105 °C
Cap.tol.pos.
20 %
Cap. tol. neg
-20 %
Permis.T(A) min
-40 °C
Wire length
4.5 mm
Con. design
2 PIN
Supp. case size
35x45 mm