B43510A5228M000
TDK EPCOS
TDK EPCOS B43510A5228M000
image shown is a representation only
B43510A5228M000
Description: B43510 2200uF 450V 20% 45x100 Supplier: TDK EPCOS Matchcode: TR2200U450V Rutronik No.: KEL25677 Unit Pack: 28 MOQ: 1904 Packaging: BULK
C(N)
2200 µF
V(N)
450 V
Rutronik size
45x100 mm
Permis.T(A)max
85 °C
Lifetime @Tamax
2000 h
Cap.tol.pos.
20 %
Cap. tol. neg
-20 %
Permis.T(A) min
-40 °C
Con. design
4 PIN
Supp. case size
45x100 mm