SLF10145T-220M1R9-PF
TDK
TDK SLF10145T-220M1R9-PF
image shown is a representation only
SLF10145T-220M1R9-PF
Description: SLF10145T 22uH 1900mA 20% WWT Supplier: TDK Matchcode: INDC22U20% Rutronik No.: IND12369 Unit Pack: 500 MOQ: 500 Packaging: REEL
Inductance
22 µH
Current rated
2100 mA
Tolerance
20 %
Current sat.
1900 mA
R(DC)typ.
0.0591 Ohm
Test frequency
1 MHz
Length
10 mm
Width
10 mm
Height
4.5 mm
T(A)min
-20 °C
T(A)max
90 °C