NLC453232T-221K-PF
TDK
TDK NLC453232T-221K-PF
image shown is a representation only
NLC453232T-221K-PF
Inductance
220 µH
Design size
1812 Inch
Current rated
120 mA
Tolerance
10 %
R(DC)max.
11 Ohm
Test frequency
0.796 MHz
Length
4.5 mm
Width
3.2 mm
Height
3.2 mm
T(A)min
-20 °C
T(A)max
100 °C
SFR
5.5 MHz