MMZ2012R102ATD25
TDK
TDK MMZ2012R102ATD25
image shown is a representation only
MMZ2012R102ATD25
Find Alternatives
Design size
0805
Impedance Z
1000 Ohm
Testfrequency
100 MHz
Current I
500 mA
DCR
0.3 Ohm
Length
2 mm
Width
1.25 mm
Height
0.85 mm
T(A)min
-55 °C
T(A)max
125 °C
Tolerance
25 %