ACF451832-153-TD01
TDK
TDK ACF451832-153-TD01
image shown is a representation only
ACF451832-153-TD01
Capacitance
15000 pF
EIA size
1812 Inch
Rated current
300 mA
Rated voltage
50 V
Length
4.5 mm
Width
3.2 mm
Height
1.8 mm
T(A)min
-25 °C
T(A)max
85 °C