CR54NP-101KC
SUMIDA
CR54NP-101KC
Description: CR54NP 100uH 520mA 10% WWT Supplier: SUMIDA Matchcode: INDC100U20% Rutronik No.: IND13123 Unit Pack: 1500 MOQ: 1500 package: CR54 Packaging: REEL
Inductance
100 µH
Current rated
520 mA
Tolerance
10 %
R(DC)max.
0.7 Ohm
Length
5.8 mm
Width
5.3 mm
Height
4.5 mm
T(A)min
-40 °C
T(A)max
100 °C