CDRH74NP-150MC-B
SUMIDA
SUMIDA CDRH74NP-150MC-B
image shown is a representation only
CDRH74NP-150MC-B
Description: CDRH74NP 15uH 1470mA 20% WWT Supplier: SUMIDA Matchcode: INDC15U20% Rutronik No.: IND13609 Unit Pack: 1000 MOQ: 1000 package: CDRH74 Packaging: REEL
Inductance
15 µH
Current rated
1470 mA
Tolerance
20 %
R(DC)typ.
0.062 Ohm
R(DC)max.
0.081 Ohm
Length
7.3 mm
Width
7.3 mm
Height
4.5 mm
T(A)min
-40 °C
T(A)max
100 °C